Menu
Ürün Sepeti

Hakkımızda

 

 

HAK GLOBAL, 1987’den itibaren su pompaları, bahçe ve sulama ekipmanları, elektrikli el aletleri, jeneratör, komprasör, kaynak makinesi, tarımsal ve bahçe makineleri gibi bir çok ana ürün gruplarıyla müşterilerine hep daha kaliteli ürün ve hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

MUR-CELL, DAYUAN, SARKCH, GUSAN markaları HAK GLOBAL bünyesinde yer almaktadır.

 

Firmamızın merkezi; İstanbul İSTOÇ TİCARET MERKEZİ’ nde olup, yurtdışında da Çin Halk Cumhuriyeti’nde ve Rusya Federasyonu’ndaki ofisleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Ürünlerimiz İtalya, Vietnam, Hindistan ve Çin Halk Cumhuriyeti’nde kalite standartlarımıza uygun fabrikalarda ürettirilip, uzman ekiplerimiz tarafından test edilerek Türkiye Cumhuriyeti’ne ithal edilmektedir.

 

Ayrıca bu ürünler Rusya Federasyonu, Gürcistan, Irak, İran ve Azerbeycan’a HAK GLOBAL bünyesinde ihraç edilmektedir.

 

Firma prensiplerimizin gereği olarak satış sonrasında da müşteri memnuniyetinin önemini bilerek başta İstanbul’daki merkez servisimiz ile 7 coğrafi bölgedeki yetkili servislerimizle her türlü yedek parçanın temini, tamiri ve bakım hizmetlerini sunmaktadır.

 

Firmamızın yöneticileri ve çalışanları yaptıkları işin ne kadar önemli ve özveri gerektirdiğinin farkında olarak “Kalite Güveni Arttırır” politikasını benimseyerek çalışmaktadırlar.

 

HAK GLOBAL  bir “HAK GRUP” kuruluşudur.

 

 

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Mur-Cell Shop.
Bayilik Başvurusu